Nieruchomości

Zakup Nieruchomości

Podczas spotkania wyłożę przed Tobą zalety i wady zakupu danej nieruchomości. Podpowiem Ci od czego zacząć, abyś oszczędził sobie przykrych rozczarowań i nieprzewidzianych wydatków. Pokażę jak przygotować się do zakupu, żeby niczego nie przeoczyć. Przeprowadzę Cię przez proces zakupu nieruchomości tak abyś szybko i bez problemów mógł zamieszkać w swoim wymarzonym mieszkaniu lub domu. Dzięki mojej wieloletniej współpracy z rzeczoznawcami będziesz miał pewność że nie przepłacasz za nieruchomość. Pokażę Ci wszystkie koszty związane z transakcją, wskażę zagrożenia oraz możliwości – tak abyś ze spokojną głową mógł rozważyć wszystkie za i przeciw.

Aktualne ceny nieruchomości

Po wielu miesiącach nieustannych wzrostów cen, w czerwcu nad rynek wtórny napłynęły obniżki stawek widniejących w ogłoszeniach. Obniżki pojawiły się również u deweloperów.

średnie ceny ofertowe Warszawa
Rynek15 Maja15 Czerwca15 Lipca
Pierwotny15 180 zł/m14 893 zł/m14 811 zł/m
Wtórny14 400 zł/m14 369 zł/m14 325 zł/m

Czy ceny mieszkań wreszcie spadną ?

Nowe prognozy dotyczące cen mieszkań zakładają w okresie od końca drugiego kwartału 2022 roku do pierwszego kwartału 2023 roku spadek cen w przedziale od 0 do nawet 5%. Aktualnie jednak nieduże są szanse na to, że mieszkania stanieją. Ostatnio fundusze inwestycyjne wykazują duże zainteresowanie rynkiem mieszkaniowym. Wykupują one całe osiedla, aby sprzedać je później z zyskiem. Ponadto mieszkań na rynku zaczyna brakować. Nie bez znaczenia są też wysokie ceny materiałów budowlanych czy też szybki wzrost wynagrodzeń.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.