Usługi

Kredyt hipoteczny

Marzysz o tym aby wreszcie zamieszkać u siebie ? Pomogę Ci spełnić to marzenie i wybrać najkorzystniejszy kredyt hipoteczny na rynku, dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Wynegocjuję najlepsze warunki oraz będę pilnował całego procesu.

Czytaj

Kredyt gotówkowy

Potrzebujesz nagle dodatkowej gotówki aby zrealizować swoje osobiste plany lub też trafiła Ci się okazja, której nie możesz przegapić ? Pomogę Ci znaleźć szybki i tani kredyt gotówkowy, który spełni Twoje oczekiwania.

Kredyt Gotówkowy

Usługi

Kredyt Firmowy
Nieruchomości

Kupno nieruchomości czy budowa domu to spore wyzwanie. Pomogę Ci uniknąć wielu kosztownych błędów.

Kredyt konsolidacyjny
Kredyt Firmowy

Szukasz dodatkowych środków dla swojej firmy ? Pomogę Ci znaleźć najlepsze rozwiązania finansowe na rynku i wynegocjuję optymalne warunki. Czas to pieniądz !

Nieruchomości
Kredyt Konsolidacyjny

Masz kilka zobowiązań, które zdarza Ci się płacić z opóźnieniem ? Pomogę Ci uporządkować Twoje finanse, skonsolidować zobowiązania do jednej raty kredytowej. Tak abyś mógł wyjść ze spirali zadłużenia, a cała sytuacja przestała Cię przytłaczać.

Usługi

Ubezpieczenie

Kredyt frankowy

Współpracujemy z Kancelarią, która oferuje szeroki zakres pomocy prawnej kredytobiorcom kredytów frankowych. Obsługa adwokatów, radców prawnych Kancelarii obejmuje bezpłatną analizę sprawy frankowej.

Oddłużanie

Ubezpieczenia

Jak to kiedyś zasłyszałem od jednego ze swoich kolegów: „Ubezpieczenie warto mieć 10 lat za wcześnie niż sekundę za późno…”

Kredyty frankowe

Oddłużanie

Czujesz, że za chwilę stracisz możliwość regularnego spłacania rat kredytowych ? A może masz hipotekę pod zastaw i boisz się, że Twoja nieruchomość jest zagrożona ?

Banki

Niektóre z banków, z którymi współpracuję