Ubezpieczenie

Ubezpieczenie

Ubezpieczenie – moim celem jest zapewnienie Tobie i Twoim bliskim bezpiecznej spłaty na wypadek poważnego zachorowania, pobytu w szpitalu, wypadku  czy też śmierci jednego z kredytobiorców. Wybór odpowiedniego rozwiązania da Ci  poczucie bezpieczeństwa podczas podejmowania decyzji związanych z długoletnim obciążeniem finansowym.

Podstawowe ubezpieczenia, które oferuję:

  1. Nieruchomości
  2. Na Życie
  3. Wypadkowe
  4. Poważnych Zachorowań
  5. Operacji oraz Pobytu w szpitalu
  6. Turystyczne
  7. OC/AC samochodów

Ubezpieczenie mieszkania

Mieszkanie to często najbardziej wartościowa rzecz jaką posiadają moi klienci . Niestety posiadanie nieruchomości pociąga za sobą różne ryzyka, na które nie mamy wpływu np. powódź, pożar czy też zalanie, włamanie bądź kradzież. Ubezpieczeniu pozwoli Ci spać spokojnie i nic Cię nie zaskoczy w przypadku wystąpienia szkody . Ty wybierasz zakres ubezpieczenia. Możesz wybrać najtańszy wariant ubezpieczenia murów – spełniając tym samym wymóg banku, aż po ubezpieczenie wykończenia mieszkania oraz wyposażenia. Możesz też wybrać wariant ubezpieczenia – od najprostszego zakresu, aż do ubezpieczenia all risk, w którym szkoda może się zdarzyć z każdej przyczyny, a Ty i tak otrzymasz odszkodowanie.

Ubezpieczenie domu

Dom i jego wyposażenie a także rzeczy , które w nim posiadasz oraz otoczenie, takie jak meble ogrodowe czy też brama wjazdowa. Warto pomyśleć o kompleksowym zabezpieczeniu, które zawsze zadziała. Dom charakteryzuje się innymi potrzebami ubezpieczeniowymi niż mieszkanie. Dlatego oprócz standardowego ubezpieczenia, możesz je również rozszerzyć o takie kwestie jak: -ogrodzenie -kostkę brukową -brama wjazdowa -meble ogrodowe -ogrodzenie i wiele innych rzeczy, które mogą być dla Ciebie ważne.

dom w budowie

Dom w budowie jest szczególnie narażony na różne ryzyka, ponieważ często pozostaje bez opieki. Takie ubezpieczenie, pozwoli ubezpieczyć zarówno samą konstrukcję jak również jego pozostałe elementy , takie jak okna czy drzwi, także kradzież. Zapewnia ochronę domu podczas prac budowlanych. Ubezpieczenie obejmuje również wyposażenie domu (np. podłogi, okna, drzwi). Możesz również ubezpieczyć ruchomości (np. meble). Odszkodowanie otrzymasz również po kradzieży materiałów budowlanych.

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie przeznaczone jest dla odpowiedzialnych osób, które chcą zabezpieczyć finansowo swoich bliskich na wypadek śmierci. W razie śmierci Towarzystwo wypłaci wskazanej przez Ciebie osobie lub bankowi ustaloną przez Ciebie sumę pieniędzy. Ty określasz termin zabezpieczenia. W przypadku śmierci uposażeni otrzymają sumę ubezpieczenia. Ty decydujesz, kto ma otrzymać świadczenie – może to być dowolna osoba (lub bank). Stała suma ubezpieczenia przez cały okres umowy. Gwarancja niezmienności składki.

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.