opinie moich klientów

5/5

Pan Łukasz jest naszym doradcą kredytowym już od kilku lat. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Zawsze zaangażowany i profesjonalny!

Emilia

5/5

Pełen profesjonalizm, wiedza i skuteczność. Bardzo polecam.

Emilia

4.7/5

Z Panem Łukaszem współpracuję od kilku lat. Cenię jego wiedzę, zaangażowanie i cierpliwość. Trzyma rękę na pulsie, z wyprzedzeniem informuje swoich klientów o korzystnych i atrakcyjnych rozwiązaniach.

Agata

5/5

Pan Łukasz jest profesjonalistą. Bardzo dobrze tłumaczy, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i zawsze szuka najlepszego rozwiązania dla danego klienta. Polecam !

Weronika

5/5

Prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie. Pan Łukasz ma ogromną wiedzę i nie boi się podejmować ciężkich przypadków takich jak mój. Współpraca zakończyła się pozytywnym rozpatrzeniem wniosku o kredyt. Polecam usługi Pana Łukasza.

Karol

5/5

Do Pana Łukasza trafiłem z polecenia. Dzięki jego pomocy udało mi się bez większego wysiłku uzyskać kredyt na zakup mieszkania. Przez cały proces pomagał mi i szczegółowo tłumaczył co mam zrobić. Z wyprzedzeniem informował mnie jaki jest następny krok. Cała współpraca przebiegła sprawnie i bez problemów. Bardzo dobry kontakt mailowy oraz telefoniczny. Szczerze polecam!

Michał

5/5

Pan Łukasz jest naszym doradcą kredytowym od ponad roku, jesteśmy bardzo zadowoleni z kontaktu i współpracy z Panem Łukaszem, polecam!

Magdalena

5/5
office-620817_640

Profesjonalne podejście, cierpliwość oraz wyrozumiałość to główne cechy Pana Łukasza. Bardzo nam pomógł podczas zaciągania naszego pierwszego kredytu hipotecznego i wiem że w przyszłości także skorzystam z jego pomocy. Na bieżąco informuje o istotnych zmianach na korzyść klientów. Gorąco polecam

Maciej

5/5
notepad-1130743_640

Współpracujemy od kilku lat. Pan Łukasz prezentuje proklienckie podejście poszukując jak najlepszych rozwiązań dla klienta. Poza tym, lubię współpracować z usmiechniętymi ludźmi!

Edyta

5/5
man-593333_640

Z Panem Łukaszem zacząłem współpracę kilka lat temu, gdy zdecydowałem się na kredyt hipoteczny. Był niezwykle pomocny w wyborze oferty kredytowej, oraz wspierał mnie przez cały proces jego uruchamiania, a także już po jego uruchomieniu, rozwiewając wszelkie wątpliwości oraz doradzając dalsze kroki z nim związane.

Wojciech

5/5
coffee-792113_640

Pan Łukasz pomaga kiedy zawodzą wszyscy inni. Znajduje najciekawsze i najkorzystniejsze rozwiązania przez co udało nam się oszczędzić sporą sumę pieniędzy. Do tego sympatyczny i pomocny, zawsze wychodzi z inicjatywą kiedy pojawia się nowa ” furtka”. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Łukasza!

Wojciech P.

Rekomendacje Moich Klientów są dla mnie bezcenne. Oceń współpracę ze mną.