Kilka słów o mnie

Jesteś na tej stronie – wcale mnie to nie dziwi, pozwól że utwierdzę Cię w przekonaniu, że właściwie trafiłeś i napisze kilka słów o sobie.

Jako były manager oraz doradca kredytowy a obecnie ekspert finansowy, z ponad 15 letnim doświadczeniem na rynku kredytów „przerobiłem” tysiące różnorakich spraw, od tych najmniej skomplikowanych do tych, które na pozór nie miały szans na powodzenie. O pracy w sektorze bankowym myślałem już w siódmej klasie szkoły podstawowej – dziś sam się z tego śmieję !

Kariera

Moją karierę zawodową związałam z sektorem finansów, od razu po maturze pracując w największych bankach i instytucjach finansowych w Polsce, w tym m.in. w BRE Banku, Polbank EFG , Aspiro  a aktualnie  mFinanse S.A.

Już od ponad 15 lat  pomagam swoim klientom w uzyskaniu kredytów hipotecznych, kredytów na finasowanie działalności gospodarczej , kredytów gotówkowych oraz w ogólnie rozumianym uporządkowaniu ich finansów osobistych. Wspólnie  dobieramy najkorzystniejsze oferty na rynku  zarówno  kredytowym  jak i rynku ubezpieczeń. 

Obecnie

Obecnie jestem ekspertem finansowym który ma do dyspozycji znakomitą większość Banków w Polsce oraz sam współpracuje ze specjalistami od ubezpieczeń , Notariuszami, Agencjami Nieruchomości , oraz Rzeczoznawcami Majątkowymi. Przez ten czas , miałem też przyjemność przeszkolić wielu ekspertów, którzy dziś są w gronie najlepszych w Polsce.

 

Teraz, kiedy znasz mnie już trochę lepiej

Możesz spotkać się ze mną w centrum Warszawy lub umówić indywidualnie w wybranej przez Ciebie lokalizacji. Wypełnij formularz kontaktowy i umów się na bezpłatną konsultację.