Kredyt Gotówkowy

Kredyt Gotówkowy

Kredyt gotówkowy to najszybszy i najprostszy  sposób finansowania niewygórowanych wydatków w krótkim czasie. Klienci często korzystają z kredytów oferowanych przez  bank w którym posiadają konto od lat, ale jak się później okazuje ta wygoda może ich słono kosztować. 

Potrzebujesz szybko  dodatkowych środków by wcielić już dziś swoje osobiste plany w życie ? A może trafiła Ci się okazja której nie możesz przegapić ? Nie raz odbierałem telefon z dokładnie tymi samymi potrzebami. Chętnie i szybko sprostam Twoim oczekiwaniom, bo drugi raz taka okazja może się nie przydarzyć.

Jeżeli skorzystasz z moich usług, wspólnie wybierzemy dla Ciebie optymalną ofertę zarówno pod kontem szybkości procesu, jak i oczywiście niskich kosztów. Bezpiecznie przeprowadzę Cię także przez wszelkie formalności, począwszy od wypełnienia dokumentów po uruchomienie środków na konto. Dzięki dokładnej analizie Twoich potrzeb, sprawdzeniu zdolności kredytowej, historii kredytowej oraz pełną analizą raportu BIK unikniemy rozczarowania przy wyborze nieodpowiedniego banku do złożenia wniosku. 

Często trafiają do mnie także klienci którym własny bank odmówił finansowania. Taka sytuacja także nie przekreśla udzielenia kredytu przez pozostałe banki. Dzięki wiedzy, którą zgłębiam od prawie dwóch dekad, jestem w stanie spojrzeć na wiele przypadków nieszablonowo i nie poddaję się tak łatwo jak zwykły doradca na przysłowiowym ‘’etacie’’.   

Możesz mieć pewność, że wybrany wspólnie kredyt gotówkowy będzie najkorzystniejszą ofertą na dany moment pod wieloma względami takimi jak:

  1. Wysokość oprocentowania,
  2. Wysokość stałej marży banku,
  3. Prowizja za udzielenie kredytu,
  4. Najkorzystniejsze RRSO,
  5. Szybki proces

Zadbam o to by kredyt gotówkowy był dla Ciebie jak najmniejszym obciążeniem i nie komplikował Twojego comiesięcznego budżetu. 

W zależności od Twoich potrzeb, tj. kwoty kredytu, okresu wykorzystania itd. Dobierzemy dla Ciebie jedno z poniższych rozwiązań : 

  • KREDYT GOTÓWKOWY
  • POŻYCZKA BANKOWA
  • LIMIT W KONCIE
  • KARTA KREDYTOWA

Kredyt Gotówkowy za moim pośrednictwem to:

najczęściej zadawane pytania

Co to jest rRSO ?

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania, jest to całkowity wyrażony w procentach koszt kredytu wraz z odsetkami, prowizją, ubezpieczeniem oraz innymi opłatami.

Raty równe czy malejące ?

Raty malejące są korzystniejsze, szybciej spłacany jest kapitał i suma odsetek jest niższa niż przy ratach równych.

Czy mogę zrezygnować z kredytu po podpisaniu umowy ?

Zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim można odstąpić od umowy w terminie 14 dni od jej podpisania.

005

Masz pytanie ? Zadzwoń

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.